VOLODYMYR DANTES — ОДИНОКАЯ
VOLODYMYR DANTES — ОДИНОКАЯ

Задача: Створити візуально чистий, інтимний простір для переосмислення культового хіта, де фокус зміщений на гру світла, текстуру шкіри та емоційну напругу без зайвого реквізиту.

Драматичний низький ключ (Low Key) на наливній чорній підлозі | Знімальний хаб
Артист Володимир Дантес у системі Blackout STAGE 1 | Оренда чорного павільйону Київ
Зйомка кліпа у чорному просторі | Зйомка музичного кліпу

«Одинокая» — це радикальна деконструкція маскулінності через призму вразливості. 

Режисерка Даша Ши свідомо відмовилася від декорацій, перетворивши порожнечу павільйону на повноцінного героя відео. Видання VOGUE Ukraine зазначає, що робота досліджує «зернятко еротизму», закладене в оригіналі Ірини Білик, але трансформоване в сучасний візуальний код. JetSetter охрестив реліз «Video дня», підкреслюючи бездоганну естетику кадру, де світло працює як архітектор простору. Відсутність візуального шуму дозволила глядачеві зосередитися на головному — внутрішньому маніфесті артиста.

ТЕХНІЧНИЙ РОЗБІР

Камерний департамент та оптика:

Для реалізації динамічних мізансцен та підкреслення інтимності кадру була обрана повнокадрова ARRI Alexa. Основний інструмент оператора — комбінація стедікаму для плавних обльотів артиста та Dolly-рейок для точного геометричного масштабування простору. 

Інженерія світла (Light Rigging):

Ключовим елементом сетапу стала масштабна фермова конструкція, інтегрована в стельові кріплення павільйону.

  • Центральним джерелом виступив макро-софтбокс (Chimera) трапецієподібної форми. Це дозволило створити ідеально м’який світловий малюнок «зверху», який заповнював центральну зону зйомки без створення паразитних тіней на фоні.

  • Використання лінійних LED-панелей (Skypanel), інтегрованих безпосередньо в конструктив ферми, забезпечило додатковий контроль контрастності та відблисків на мокрій поверхні підлоги.

Монтаж і налаштування підвісної ферми з м'яким боксом у STAGE 1 Black | Оренда павільйону для кіновиробництва
Конструкція макро-софтбоксу для імітації верхнього заповнюючого світла | Технічне забезпечення зйомок хаб
Верхня світлова схема з Chimera софтбоксом у павільйоні STAGE 1 Black | Оренда павільйону для зйомок Київ

Цей проєкт продовжує візуальну лінію співпраці Dasha SHY та Dmytro Zhyla, які вже неодноразово обирали наші виробничі потужності для створення масштабних музичних відео.

FAQ:

Які можливості кріплення габаритних світлових конструкцій передбачені у Stage 1? Павільйон обладнаний стаціонарною фермовою сіткою з можливістю точкового підвісу обладнання вагою до 300 кг на одну точку. Це дозволяє безпечно монтувати нестандартні конструкції, такі як трапецієподібні макро-софтбокси, без використання громіздких стійок у кадрі.

Чи підходить павільйон для створення «глибокого чорного» без додаткової драпіровки? Так, стіни та стеля STAGE 1 Black інтегровані в систему Blackout, що забезпечує максимальне поглинання світлових потоків. Це дозволяє створювати інтимну атмосферу та «провалювати» фон у абсолютну темряву, залишаючи в акценті лише гру світла на тілах та фактурах.

РЕЗУЛЬТАТ

Проєкт продемонстрував надвисоку ефективність з перших днів релізу, підтверджуючи статус артиста та професіоналізм команди:

  • Охоплення: Понад 500,000 переглядів на YouTube за перший тиждень після релізу. Та понад 1.2 млн переглядів на YouTube та статус «В тренді».

  • Медіа-присутність: Масштабні публікації у провідних глянцях (VOGUE, JetSetter, ELLE) та ротація на музичних телеканалах (М1, М2).

  • Чарти: Трек увійшов у ТОП-10 українського сегменту YouTube Music та зайняв впевнені позиції в ефірах радіостанцій .

  • TikTok Viral: Понад 50,000 UGC-відео під звук «Одинокая» за перші тижні, що забезпечило охоплення в понад 10 млн користувачів.

Результат роботи макро-софтбоксу Chimera на мокрій поверхні | Локація для зйомки реклами
Операторська робота на майданчику SP Studio | Професійні виробничі потужності
Динамічна мізансцена без використання декорацій | Кіновиробництво в Україні
Процес відеовиробництва на повнокадрову камеру ARRI Alexa | Оренда студії для відеозйомки

СREDITS

Director: Dasha SHY @daxa_shy
DoP & Steadicam: Dmytro ZHYLA @ds.zhyla

Producer: Valeria KORETSKA @_leritta_
Focus puller: Anton ANTONETS @ton_30
1AC: Vova TONKONOGOV @vova_tonkonogov
Steadicam AC: Oleksii PYVOVARSKIY
Gaffer: Leonid SIDORENKO
@leonidsidor
Dolly: Eugene DOLOTO
Playback: lay TAYLER
@elityler.23
Helper: Oleksii POLYANSKIY
Profcom: Anton MEDVEDEV
@profcomm_
Rental: Illumimator film service @illuminator_film_service
Location: SP studio@spstudio.kiev.ua
Jewelry: SOVA
@sovajewels
Style: Kristina KOBRA @vsmusle
MUA: Anastasiia PREMOLENNA @premodonnaa
Actress: Oleksandra HORODETSKA
@oleksandra_horodetska
Edit: lay TAYLER @elityler.23
Color: Tim SLOBODYAN @timtimphoto
Post: Vladyslav RUBTSOV
Photo: Anastasia VODCHENKO
@vodchenko_anastasia
Music production: Igor Kyrylenko @igor64kbps Inspiration: Iryna Bilyk @bilyk_iryna
 

Команда продакшну під час реалізації проєкту VOLODYMYR DANTES | Оренда павільйону Київ

Читайте  також

Дізнатися більше про те, як працює чорний павільйон з світловими акцентами, рекомендуємо переглянути ці кейси:

Світловий акцент на жовтому подіумі в системі Blackout павільйону Stage 1 | Оренда чорної циклорами КиївМінімалістична світлова інсталяція з кубом та напівпрозорими фактурами у STAGE 1 | Оренда павільйону для кліпівЗйомка з використанням штучного дощу та вогню на оновленій підлозі хабу | Оренда студії з водою для відео

МАЄШ СКЛАДНУ ЗАДУМКУ, ЯКА НЕ ВЛІЗАЄ В ЗВИЧАЙНІ РАМКИ?

Ми тут не про базові квадратні метри, ми про технологічний результат. Давай робити круто разом.

[ЗАБРОНЮВАТИ STAGE 1 BLACK]